Özcan Deniz nerede evlenecek?

  • 2091
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Ekim 2017 Çarşamba 06:38

Özcan Deniz kendinden 20 yaş küçük sevgilisi Feyza Aktan ile nikâh hazırlıklarını hızlandırdı. Ünlü oyuncu, 3 aylık hamile sevgilisi ile çok yakında Paris’te nikâh kıyacak.

Özcan Deniz, hemen hemen 1 senedir beraber olduğu sevgilisi Feyza Aktan’la evlenmek için gün sayıyor. Ünlü oyuncunun 3 aylık hamile sevgilisi ile Paris’te nikâh masasına oturmayı planladığı duyumu alındı. Fakat vizesini alan Deniz, grip engeline takıldı.

 

Rol aldığı “İstanbullu Gelin” dizisinin çekimleri esnasında grip olan oyuncunun virüsün kulak kristallerine yapıştığı için uçağa binmesinin sakıncalı olduğu ifade edildi. Deniz, yurtıdışına çıkmak için doktorundan izin bekliyor. Hamile olan Aktan’ın da uçağa binebilmek için doktorundan ‘Risk taşımamaktadır’ belgesi alması gerekiyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım