Ozan Güven fena yakalandı!

Son Güncelleme: 09 Eylül 2017 Cumartesi 11:21

Dün gece Marina Yat Kulüp'te eğlenen Ozan Güven sarışın bir kadın ile samimi şekilde görüntülendi.

Ozan Güven, ArifV216 filminin çekimlerini bitirir bitirmez soluğu Bodrum'da aldı. Dün gece Marina Yat Kulüp'te eğlenen Ozan Güven'in yanındaki sarışın genç kızla yakınlığı kameralara takıldı. 

Gece boyunca yanından ayrılmadığı kadını Güven'in zaman zaman sohbet ederken öptüğü de görüntülendi. Ünlü oyuncu bir yılı aşkın süredir tasarımcı Ece Önen'le beraberlik yaşıyordu.

Alınan haberlere göre Önen'le de Güven, Cem Yılmaz'ın doğum günü partisi esnasında gece eğlencesinde tanışıp sevgili olmuştu. Ece Önen'in ailesi ile de tanışan oyuncunun Fi dizisinin hemen ardından film çekimlerine başladığı günlerde arası bozuldu. Önen'in Ozan Güven film çekimindeyken kız arkadaşları ile yurtdışına tatile gitmesi ayrılık iddialarını güçlendirdi. İkilinin yakın zamanda ise tamamen koptuğu ifade edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım