Önce dedikoduları çıktı... Şimdi gerçekleşiyor...

  • 2966
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 02 Kasım 2017 Perşembe 14:52

Geçen haftalarda, haklarında “Boşanacaklar” haberleri çıkan Stil danışmanı Ece Sükan ve 2014 yılında evlendiği tasarımcı Ümit Benan boşanmak için mahkemeye başvurdular. Aile Mahkemesine anlaşmalı olarak boşanma davası açan çift gerekçe olarak ise, “Şiddetli geçimsizliği” gösterdi.

2014 senesinde evlenen Ece Sükan ile tasarımcı Ümit Benan'ın evliliği uzun zamandır magazin basınında konu olmuştu. Ayrılacakları dillendirilen fakat iki taraftan da herhangi bir doğrulama gelmeyen olayda taraflar geçtiğimiz günlerde İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurup boşanmak istediklerini ifade ettiler.

Alıan haberlere göre, ortak protokol imzalayan ikili, anlaşmalı olarak boşanacak. Sükan ve Benan mahkemeye verdikleri dilekçede evliliği bitiren sebebin ise, “şiddetli geçimsizlik” olduğunu belirttiler.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım