O yorum Pınar Altuğ'u deli etti!

Son Güncelleme: 09 Eylül 2017 Cumartesi 13:06

Pınar Altuğ, Instagram hesabından mutlu anlarını paylaşınca, "Cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz'ı çabuk unuttu" yorumları gelmeye başladı. Altuğ, bu yorumları görünce çıldırdı.

Ortalama 2 hafta evvel Filiz Aker'in cinayetine kurban giden Vatan Şaşmaz, Çocuklar Duymasın'daki rol arkadaşlarını da derinden üzmüştü. Mutlu anlarını paylaşan Pınar Altuğ'a tepki gelince, ünlü oyuncu resmen çılgına döndü.

Takipçisinin "Vatan'ın acısını ne çabuk unuttun" yorumuna Pınar Altuğ şu şekilde bir yanıt verdi:

"Acı ve yas göstermelik bir şey değildir. Hayat devam eder ama arar ara kalbiniz sızlar"

Fotoğrafa bir başka takipçisi "Tırnaklar ojeli saçlar açık cenazeye geldi fotoğraf koysa ne olacak" dedi. Pınar Altuğ takipçisinin bu yorumuna,

"Ben cenazeye namaz kılmaya değil arkadaşıma veda etmeye gittim, ne giydiğimin ne yaptığımın hesabını kimseye vermem, siz kim olarak bu yorumu yapabiliyorsunuz onu anlayamadım. Beni sevmiyor, beğenmiyor olabilirsiniz saygı duyarım ama o zaman da sayfamda işiniz ne diye sorarım malum şahsi sayfam. Bu arada üzüntü göstermelik değildir kalpte yaşanır!" dedi

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım