O müsteşar görevden alındı Nihat Doğan göbek attı

Son Güncelleme: 18 Ekim 2017 Çarşamba 11:16

Beyaz TV'de program yapan Türkücü Nihat Doğan, Adalet eski Bakanı Kenan İpek'in görevden alındığı haberi alınca canlı yayında göbek attı.

1 Ocak 2014’den beri Adalet Bakanlığı Müsteşarlığı görevinde bulunan Kenan İpek, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün talimatı ile görevden alındı. Gül, görevden almanın İpek'in isteği doğrultusunda gerçekleştiğini ifade etti. Kenan İpek’in yerine OHAL Komisyonu Başkanı Selahaddin Menteş getirildi.

NİHAT DOĞAN CANLI YAYINDA SERT SÖZLER SÖYLEMİŞ SONRA DA ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz programında FETÖ soruşturmasında yargılanan infaz koruma memurlarının adliyeye “şık” kıyafetler ile çıkarılmasını eleştirerek, “alçak gardiyanlar” ifadesini kullanan şarkıcı Nihat Doğan'a, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek tepki göstermişti.

İpek yayınladığı mesajda

"Bir TV kanalında, şarkıcı olduğu söylenen ve haber programına ne için katıldığı anlaşılamayan kişinin Ceza İnfaz Personelimize yönelik Ağır hakaretler içeren sözleri, sorumluluk bilinci ve üstün görev anlayışıyla görevini yerine getiren Personelimizi derinden üzmüştür. Bu şahsın Tüm Ceza İnfaz personelimize yönelik hakaret içeren sözler sebebiyle hukuk zemininde gereğine tevessül edilecektir" demişti.

Nihat Doğan da kendisine bu sözlerle tepki gösteren Kenan İpek'e

"Sen kimsin. Müsteşar da neymiş. Kim tanır seni" sözleriyle yanıt vermişti. Nihat Doğan, aynı günün akşamı yayınladığı mektupla da defalarca özür dilemişti. Doğan, "Sayın müsteşarım terbiye sınırlarını aştım. İnanın attığınız twiti anlamadan yorumladım" cevabını vermişti.

Nihat Doğan İpek'in görevden alındığını öğrenince Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında göbek attı.

İşte o anlar:

Bu arada Adalet Bakanı Gül başkanlığında toplanan Hakimler ve Savcılar Kurulu tarafından, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek, Yargıtay üyeliğine atandı. 

Şimdi Nihat Doğan'ın attığı bu göbekler için de herhangi bir özür dileyip dilemeyeceği merak konusu...

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım