O dizi 10. bölümünde veda etti!

Son Güncelleme: 25 Eylül 2017 Pazartesi 10:09

Show TV'nin çiçeği burnunda dizisi Rüya dün akşam ekran macerasını sonlandırdı.

Başrollerinde Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlu, Ulaş Tuna Astepe ve Özge Özder’e; Goncagül Sunar, Atilla Saral, Özge Sezince ve Emir Çubukçu'nun olduğu Show TV dizisi Rüya dün akşam final yaptı.

10. bölümü ile ekrana veda eden Rüya'nın yapımcısı Faruk Turgut final ile alakalı sosyal medya hesabından,

"Rüya nın istemesekte finalini bu gece yapıyoruz.Başta yön.cemal şana,senaristlerimize,Bize inanıp yola çıkan oyuncularımıza ve teknik ekibe Çok teşekkürler ediyorum. tekrar görüşmek üzere. elinize be yüreğinize sağlık" mesajını paylaştı.

Final yapan Rüya'nın son bölümünde neler oldu?

Elif, Yıldız’ın Alaz’la evlenerek kendisini feda etmesine şiddetle karşı çıkar. Bu evliliği engellemek için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır. Kendi kurtuluşu için Yıldız’ı ateşe atmaya asla razı olmaz. Bulut, Alaz’la ilgili kuşkularının üstüne üstüne gider.

Topladığı ipuçlarıyla onun kardeşi olduğunu ve ailesinden intikam almak için Elif’i kullandığını öğrenir. İnan’ın, İsa kanalıyla Sırrı ve Alaz’ın gerçekte neler yaptığını öğrenmesiyle çember gittikçe daralır. Artık hesaplaşma günü gelip çattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım