Nusret'i ayağına getirtti! Suudi prensin akşam yemeği 40 bin TL!

Son Güncelleme: 19 Ağustos 2017 Cumartesi 14:15

Bodrum tatilinin son gününde Suudi Prens El-Velid bin Telal bin Abdülaziz el Suud’un, akşam yemeğine 40 bin TL hesap ödediği öğrenildi.

Tatil için Bodrum’a gelen Suudi Prens El-Velid bin Telal bin Abdülaziz el Suud, 4. gününde konakladığı Mandarin Oriantel Hotel’in sahil kısmının yarısını kapattı. Daha evvelki günler bisiklete binip yürüyüşler yapan Prens, evvelki gün yüzmeyi tercih etti.

Alınan haberlere göre otelin neredeyse yarı personelinin Abdülaziz el Suud ve ailesi ile ilgilendiği görüldü. Prens, denize girerken ise dört koruması ona eşlik etti. Abdülaziz el Suud, deniz keyfinden sonra beş katlı lüks yatına geçip dinlendi.

Akşam saatlerinde Prens ailesi ile, Yalıkavak’taki Sait Restaurant’a giderek 40 bin TL hesap ödedi. Abdülaziz el Suud’un salı günü ise İstanbul’dan özel uçakla tuzlama hareketiyle meşhur olan Nusret Gökçe’yi Bodrum’a getirttiği öğrenildi. Prens, Nusr-et Restaurant’tan 20 bin TL hesap ödeyip çıktı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım