Nuseli İdiz o diziden kovuldu! Sorunları bitmiyor!

Son Güncelleme: 25 Ağustos 2017 Cuma 10:13

Nurseli İdiz evvelki akşam İzmir ilindeki ‘Kültür Park İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde sahnelenen ‘Aşk-ı Memduh’ isimli oyuna alkollü olduğu için çıkamadı.

Başrol oyuncusu Erhan Yazıcıoğlu sahnede “Nurseli Hanım’ın yüksek tansiyon rahatsızlığı nedeniyle oyunun ikinci perdesi iptal” açıklamasını yaptı. Seyirciler “Tansiyon değil, o yine alkollüdür” şeklinde tepki gösterdi.

Nurseli İdiz ertesi günü de başrollerini Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel ile paylaştığı Star TV’deki ‘Siyah İnci’nin Çeşme’deki çekimlerine katılacaktı. Fakat setin ilk gününe son anda gitmedi. Çekimler iptal oldu. Yapımcı sinirlendi. Nurseli İdiz’i kadrodan çıkarttı. Yerine başka oyuncu arayışına girildi.

Nurseli İdiz 2011 senesinde başrolünü Can Gürzap ile paylaştığı ‘Evliliğe Gelince’ oyununa alkollü olduğu için çıkamamıştı. “Bipolar bozukluğum var, bu yüzden çıkamadım” demişti. Can Gürzap kendisine 120 bin liralık dava açmıştı. Dava 2015’te karara bağlandı. Nurseli İdiz 16 bin TL cezaya mahkum oldu.

Erhan Yazıcıoğlu dün şöyle konuşmuştu:

“Oyunculuğuna hayran olduğum için Nurseli İdiz’i sırtımda taşıdım. Ama öyle bir zaafı var ki yeniliyor. Bu kadar kişinin ekmeğiyle oynuyor. O yüzden affetmeyeceğim. Bana atılacak kazık değildi. Seyirciden utandım. Kapıda yolumuzu kestiler. Şimdi yeni bir oyuncu bakıyoruz!”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım