Nurseli İdiz isyanlarda

Son Güncelleme: 03 Eylül 2017 Pazar 09:47

Geçtiğimiz günlerde hem rol aldığı tiyatro oyunu hem de dizideki işinden olan Nurseli İdiz isyan etti.

Bir senedir ‘Aşk-ı Memduh’ isimli tiyatro oyununun kadrosunda bulunan Nurseli İdiz, İzmir turnesinin ikinci perdesinde sahneye çıkamamıştı. Alkollü olduğu iddia edilen sanatçı, “Ailevi bir sorun yaşadığım için moralim çok bozuktu, o konuda hatalıyım” diyerek bu iddiayı doğrulamıştı, oyunsa tamamen iptal edilmişti. Aynı gün yeni sezonda ekrana gelecek ‘Siyah İnci’ dizisinin kadrosundan da çıkarılan İdiz, isyan etti.

Sanatçı, evvelki gün kızı Canan Elif Ediz’le Nişantaşı’ndaydı. Yapımcının kendisine açıklama yapmadığını belirten İdiz, şunları söyledi:

“Üç ay boyunca hazırlandım ve okuma provalarına gittim. Kostümler seçildi, rolüme çalıştım. Sözüm ona, diğer oyuncular benimle çalışmak istememiş. Yarısı dostum zaten! Set sıramı bekliyordum, bir olay yaşanmadı. Asıl üzücü olan, İzmir olayını bahane gösterip beni diziden kovmaları.”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım