Nurseli İdiz ayılamadı... Tiyatro iptal oldu

Son Güncelleme: 24 Ağustos 2017 Perşembe 09:08

Türk Tiyatrosu’nun başarılı oyuncularından olan Nurseli İdiz, başrolünü paylaştığı ‘Aşk-ı Memduh’ isimli oyunun ikinci perdesinde sahneye çıkamadı. İddialara göre, kulise içkili gelen İdiz’i ayıltmak mümkün olmadı... “Sanatçımızın yüksek tansiyon rahatsızlığı nedeniyle oyun iptal” duyurusuna izleyici ikna olmadı ve tepki gösterdi

Nurseli İdiz'in 2012 senesinde Alaçatı'da görüntülenen alkollü hali 'Çöküş' başlığı ile gündemi aylarca sarsmıştı. Yaşadığı alkol problemini atlatmaya çalışan ve haberden sonra birçok projede yer alan İdiz, aynı çöküş halini aradan geçen 5 seneden sonra bu defa İzmir Enternasyonal Fuarı'ndaki tiyatro oyunu öncesi yaşadı.

Erhan Yazıcıoğlu'nun Volkan Severcan ile beraber sahnelediği Aşk-ı Memduh tiyatro oyunu, evvelki gece saat 20.00'da Kültür Park İsmet İnönü Kültür Merkezi'nde sahnelendi. İddialara göre oyunun ilk perdesinde kısa bir bölümde sahne alacak olan Nurseli İdiz alkollü olduğu için rolünü sahneleyemedi.

Oyunun birinci perdesi bir anda sonlandırılırken, ikinci perde Nurseli İdiz'in ayılamaması sebebi sahnelenemedi. Bu durumu Erhan Yazıcı, "Nurseli hanım yüksek tansiyon rahatsızlığı nedeniyle oyunun ikinci perdesi iptal" diye açıklasa da izleyiciler, " alkollüdür" diye tepki gösterdi ve uzun bir süre salonu terk etmedi. Seyirciler bir süre sonra çıkınca İdiz, dizi çekimi için otomobille Çeşme'de kaldığı otele götürüldü

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım