Nihat Doğan'ın koltuğunu onlar dolduracak

  • 2039
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 25 Aralık 2017 Pazartesi 13:20

Beyaz TV'de magazin programı sunucusu Nihat Doğan, Survivor'a gidince yerine kimin geleceği merak konusuydu.Nihat yerine, Ece Erken ve Ali Eyüboğlu getirildi.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programının yorumcusu Nihat Doğan, Survivor All Star 2018'de ünlüler takımında yarışacak olması sebebi ile programdan ayrılıyor. Magazin dünyasındaki en son gelişmelerin tartışıldığı Beyaz TV'nin en çok izlenen programına Nihat Doğan'ın yerine iki bomba isim transfer oldu.

2 OCAK'TAN İTİBAREN BAŞLIYORLAR

Milliyet Gazetesi'nin usta yazarı Ali Eyüboğlu ile ünlü sunucu Ece Erken Söylemezsem Olmaz takımına dahil oldu. İki ünlü isim 2 Ocak 2018'den itibaren İlkay Buharalı ve Bircan İpek'le birlikte ekran karşısında yerlerini alarak magazin gündemini yorumlayacaklar.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım