Nihat Doğan Hayta İsmail'i bu soru ile kızdırdı

Son Güncelleme: 22 Aralık 2017 Cuma 08:19

Nihat Doğan'ın sunuculuğunu yaptığı programda canlı yayında Ahmet Arıman ile Nihat Doğan arasında gergin dakikalar yaşandı.

 

Hababam Sınıfı'nın Hayta İsmail'i Ahmet Arıman ve kendisinden 39 yaş küçük eşi Kader Kaynak "Söylemezsem Olmaz" canlı yayınına katıldılar. Aradaki yaş farkı sebebi ile gündemde olan bu evliliğin nasıl gerçekleştirildiği konuşulurken Nihat Doğan Ahmet Arıman'a zor bir soru yöneltti.

KIZINIZA İZİN VERİR MİYDİNİZ?

Ahmet Arıman'ın iki kızından sözü açan Nihat Doğan ' 35 yaşındaki kızınız 75 yaşındaki bir adamla evlense ne derdiniz?' sorusunu sordu.

Soru karşısında oldukça gerilen Arıman

'İlk evliliğini yapsaydı, elimi masaya koyardım kesinlikle izin vermezdim. Ama evlenmiş boşanmış, ben bunda kurtuluşu buldum, ben bu adamı seviyorum derse yine itiraz ederdim. Ama kızım madem sen bu hayatı göze aldın, ben seni uyarıyorum derdim. İlk evliliği olsaydı kesinlikle itiraz ederdim.' dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım