Naz’dan itiraflar… İş bitti kirli çamaşırlar ortaya dökülüyor

  • 2007
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 28 Ağustos 2017 Pazartesi 10:18

Zuhal Topal'ın sunuculuğunu yaptığı evlilik programının gözde gelin adaylarından Naz, yaptığı açıklamada "Baha dışında kimse ile gerçek ilişkim olmadı. Hepsi hayal ürünüydü" dedi.

Zuhal Topal'la izdivaç programının gelin adaylarından Naz Mila, şaşırtan iddiaları ile Zuhal Topal ve ekibinin halkı nasıl kandırdıklarını ve her şeyin kurgu olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Programdaki tek gerçek ilişkisini Baha ile yaşadığını ifade eden gelin adayı şu ifadelere yer verdi:

"Parasını alamayan programı ifşalıyor. Gerçi ben de iki haftayı alamadım zaten benim ihtiyacım yok. Benim orada tek gerçek ilişkim Baha ile oldu. Baha oyunlardan sıkıldığı için kavga etti, darp ettiler.

Hepsi kurgu

Ali ile aramda hiçbir ilişki olmadı ki beni bırakın Ali'nin oraya geldiğinden beri kimseyle ciddi ilişkisi olmadı. Hepsi hayal ürünüydü.

Hatta Nurlana'yı bile sadece stüdyoda gördü. Bir gün Evleceksen Gel'e gittim. Merak etmediniz mi neden gittim? Çünkü burada paramı ödemediler. Yalvar yakar geri döndüm, paramı verdiler."

Baha daha önce videoda söylemişti

Baha, programdan apar topar yollanmış ve yaptığı videolarla Naz’ın kendisini sevdiğini ama imzaladığı sözleşme yüzünden programdan ayrılamadığını söylemişti. Naz’ın bu ititrafları da Baha’yı doğrular nitelikte.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım