Müthiş iddia: yarısı figüran

Son Güncelleme: 01 Ağustos 2017 Salı 11:48

Mesut Yar bugünkü yazısında son dönemlerin en çok tartışılan programlarından evlendirme programları ile alakalı bir iddiayı gündeme getirdi.

İsmini vermediği bir katılımcının itirafını gündeme taşıyan Mesut Yar’ın bu sözlerine herhangi bir cevap gelecek mi yoksa bu programlar aynı tas aynı hamam devam edecek mi bunu zaman gösterecek.

İşte Mesut Yar’ın bugünkü yazısından o bölüm:

Bir izdivaç adayının itirafı!

İzdivaç programlarının bu yıl üzerinde durması gereken asıl sorun katılımcıların “çakma” tiplerden seçilmemesi olmalı...

Adı bende saklı olan bir izdivaç katılımcısının yazılı iddiasına göre bu programların yarısı figüran diğer yarısı da burada yazmaya bile utanacağım nedenlerle programda yer alıyor.

İzdivaçlar eğer ayakta durmak istiyorsa asıl temizliğe içerikten değil, içeriği oraya taşıyan tiplerden başlamalı. Yoksa hakikaten bu işin sonu hayırlı olmayacak!

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım