Murat Cemcir'den tokat isyanı

Son Güncelleme: 23 Ocak 2018 Salı 08:05

Hem yapımcısı, hem de başrol oyuncusu olduğu filmdeki tokat sahnesinin defalarca tekrarlanması Murat Cemcir'i isyan ettirdi.

Oyuncu Murat Cemcir, yapımcılığını ve Ahmet Kural ile birlikte başrolünü üstlendiği ''Ailecek Şaşkınız'' filmindeki tokat sahnesi defalarca tekrarlanınca duruma isyan etti.

HT Magazin''in haberine göre; Ahmet Kural-Murat Cemcir ikilisinin rol aldığı, 2 Mart''ta vizyona girecek olan ''Ailecek Şaşkınız'' filminin kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı. Neşeli bir ortamda geçen çekimlerin en zor sahnesi, Mustafa Alabora''nın, filmin hem yapımcısı, hem de başrol oyuncusu olan Cemcir''i senaryo gereği tokatladığı sahne oldu.

"ÇENEM ÖDEM TUTTU"

Yönetmen istediği reaksiyonu alamayınca sahne defalarca tekrarlandı. Cemcir, "Gerçekçi olmasını istedik ama Mustafa Abi''nin elini korkak alıştırmayacağını düşünemedik. O sahneden sonra bir ay çorba içtim çünkü çenem ödem tuttu. Yanağım renk değiştirdiği için çekimlere ara verdik" esprisiyle güldürdü.

AHMET KURAL BAKLAVALARINI GÖSTERECEK

''Düğün Dernek 2 Sünnet''te göbekli haliyle dikkati çeken Kural, ''Ailecek Şaşkınız''da hayranlarını şaşırtacak. Kendini spora veren oyuncu, filmde baklavalarını cömertçe sergileyecek.


Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım