Müjde Ar PuhuTV ile dönüyor !

  • 2681
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Şubat 2018 Cumartesi 11:13

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Müjde Ar, internet televizyonu puhutv'de yayınlanacak Şahsiyet dizisinde sıra dışı bir rolle izleyici karşısına çıkacak.

Türkiye'nin en çok izlenen internet televizyonu puhutv'de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan "Şahsiyet" dizisi, son senelerin en iddialı kadrosunu sıra dışı rollerde bir araya getirdi.


MÜJDE AR'I SIRADIŞI ROLLE İZLEYECEĞİZ

Ay Yapım'ın yeni internet dizisi "Şahsiyet"in oyuncularına Müjde Ar da ilave edildi. Çok yakında puhutv'de yayınlanmaya başlayacak olan Şahsiyet'te Müjde Ar, birbirinden usta oyuncularla kamera karşısına geçecek. Yıllar sonra televizyona dönen Müjde Ar'ı dizide sıra dışı bir rolle izleyeceğiz.


HALUK BİLGİNER DE EKİPTE

Yönetmenliğini Onur Saylak'ın yapacağı Şahsiyet'in senaryosu ise Hakan Günday'a ait. Şahsiyet'in hikayesinde Cansu Dere, Haluk Bilginer, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Recep Usta, Rabia Soytürk ve Ayhan Kavas rol alacak.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım