Muazzez Abacı'nın klibinde torun sürprizi

Son Güncelleme: 25 Ocak 2018 Perşembe 09:01

Muazzez Abacı, ABD’de yaşayan torunu Sara Anderson’la kamera karşısına geçecek

Muazzez Abacı, 6 Şubat tarihinde müzikseverler ile buluşacak ‘Sezen’imin Şarkıları’ albümünün ilk klibi için ABD’de yaşayan torunu Sara Anderson’la kamera karşısına geçecek.

İLK KLİP HER ŞEY'İ YAK'A

Muazzez Abacı’nın sevdiği Sezen Aksu şarkılarını yorumladığı albümü için geri sayım başladı. Abacı’nın titizlikle hazırladığı ‘Sezen’imin Şarkıları’, 6 Şubat’ta dinleyiciler ile buluşacak. Albümün ilk klibi, usta sanatçının Ferman Akgül’le düet yaptığı ‘Her Şeyi Yak’ şarkısına çekilecek.

HATIRA KALSIN İSTEDİ

Klibin sürprizi ise Abacı’nın ABD’de yaşayan ve evvelki gün İstanbul’a gelen torunu Sara Anderson olacak. Torunuyla bir hatırasının olmasını isteyen sanatçı, önümüzdeki günlerde Sara ile kamera karşısına geçecek. 17 yaşındaki Sara, doktor olan annesi Saba ve babasıyla New York’ta yaşıyor.

ALBÜM KAPAĞINI HALK SEÇTİ

‘Sezen’imin Şarkıları’ albümünün kapağını sosyal medya kullanıcıları seçti. Alternatifler arasında en çok beğeniyi bu kapak aldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım