Metin Hara tam maço çıktı!

Son Güncelleme: 09 Ağustos 2017 Çarşamba 13:17

Metin Hara ve Adriana Lima yazın en çok konuşan çifti olmuştu. Metin Hara şu günlerde Lima’dan bir fotoğrafını silmesini istemesi ile gündemde.

Yaz boyunca Türk yazar Metin Hara ile yaşadığı aşk ile isminden bahsettiren Adriana Lima, eski boksör sevgilisi Miltiadis Kastanis ile beraber samimi bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımdan kısa bir zaman sonra ise paylaştığı o fotoğrafı sildi.

Yazar Metin Hara ile Bodrum’da yaşadığı aşktan sonra dünya gündemine oturan ikilinin sevgisi olay yaratmıştı. Reklam aşkı dedikodularından sonra tatillerini sürdüren Adriana Lima ve Metin Hara verdiği pozlarla magazin gündemini epey meşgul etmişlerdi.

Amerika’ya döndükten sonra herkesi şaşırtan Lima, Yunanlı eski aşkı Miltiadis Kastanis’i evinde ağırlayıp samimi bir fotoğraflarını sosyal medya hesabı Instagramdan paylaştı. Yaşanan bu olaydan sonra Adriana Lima eski sevgilisi ile sosyal medya hesabına yüklediği fotoğrafını kaldırdı. Bunun nedeni olarak ise Metin Hara’nın Lima’yı arayıp ‘O fotoğrafı kaldır hemen’ dediği öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım