Metin Hara - Adriana Lima aşkı buraya kadar

Son Güncelleme: 27 Aralık 2017 Çarşamba 10:24

Geçen yaz aşk yaşamaya başlayan ve Bodrum'da çekilen sıcak kareleri uzun bir süre manşetleri süsleyen Adriana Lima ile Metin Hara'nın aşkı bitti. Türkiye'ye dönen Hara, ayrılık sorularına yanıt verdi...

Metin Hara ile -Adriana Lima'nın aşkı geçen yaz başlamış, çiftin Bodrum'da yaptığı tatil magazin manşetlerinden uzun bir süre düşmemişti.

Attıkları adım olay olan çiftten Adriana Lima reklam olduğu iddia edilen ilişkisi ile alakalaı

'Sizden ricam mutlu olduğumuzu ve aşk yaşadığımızı kabul etmeniz' demişti.

TAKİBİ BIRAKTI

Fakat ilişkide sürpriz bir gelişme yaşandı. Adriana Lima, Metin Hara'yı Instagram'dan takip etmeyi bıraktı.

Lima'nın bu hamlesi 'Aşk bitti mi' sorusunu akıllara getirdi...  Adriana Lima'nın son paylaşımında 'Seni sahiplenecek biriyle beraber ol' mesajı vermesi  de iddiaları güçlendirdi.  

'BEN BİLİM İNSANIYIM'

Amerika’dan dün dönen Metin Hara, “Ayrıldınız mı?” sorusuna sinirlenip “Ben bilim insanıyım, magazin figürü değilim” şeklinde cevap verdi. Terk edildiği için sinirli olan yaşam koçu Metin Hara’nın bilim ile olan ilişkisi ise çözülemedi. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım