Meryem 2. Bölüm fragmanı yayınlandı. İlk bölümde neler yaşandı?

  • 1892
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 03 Ağustos 2017 Perşembe 13:33

Özellikle tanıtımları ile dikkatleri çeken Meryem dizisi dün akşam ilk bölümü ile ekranlara “merhaba” dedi. Meryem 2. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Konusu ve oyuncuları ile sosyal medyayı sallayan dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Herkesin merakla bekledi Meryem 2. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüm

Meryem dizisi 1. bölümünde yaşananlar hafızalardaki yerini korurken yeni gelişmelerin ilk ipuçları geldi. Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç, Cemal Toktaş, Açelya Topaloğlu, Uğur Çavuşoğlu, Serenay Aktaş ve Bestemsu Özdemir’in oyuncu kadrosunda bulunduğu Meryem'in ilk bölümünde karakterleri tanıma fırsatı bulan izleyiciler, yeni bölümde Meryem ve Savaş'ın yüzleşme anına tanık olacaklar. İşte dizininin ilk bölümünde yaşananlar ve yeni bölüm özeti!

Meryem, işlemediği bir suç yüzünden cezaevine giriyor! Savaş, Meryem ile yüzleşiyor! Oktay'ın direksiyon başındayken karıştığı trafik kazasının tüm suçu Meryem'in üzerine kalmıştır. Mahkeme kararıyla 8 sene ile yargılanacağını öğrenen Meryem için hayat artık çok zor bir hal alır. Oktay, Meryem'i kurtarabilecek mi? Savaş, sevdiğinin ölümüne sebep olarak bildiği Meryem'e neler söyleyecek? Meryem, yeni bölüm 9 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

1. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Oktay, nihayetinde savcı olacaktır. Sevgilisinden akşam yemeği daveti alan Meryem ise evlilik teklifi alacağını düşünüp havalara uçar. Meşhur Sargun Holding’in veliahttı Savaş Sargun da sevgilisine evlenme teklif etmeye hazırlanmaktadır. Babası Sevinç ile evlenmesine karşıdır ama Savaş babasının lafı ile aşkından vazgeçecek bir kişi değildir.

Oktay’ın kullandığı araç Savaş’ın nişanlısına çarpar ve onu ölüme terk eder. Oktay’ın kariyeri için endişe duyan Meryem, işin içinde bir ölüm olduğunu bilmeden suçu üstlenir. Savaş ise sevgilisinin katili zannettiği Meryem’e hayatı zindan etmeye kararlıdır…

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım