Merakla bekleniyordu! İşte Game of Thrones 8. sezon tarihi

Son Güncelleme: 28 Ocak 2018 Pazar 16:07

Game of Thrones'un Arya Stark'ı Maisie Williams, dizinin merakla beklenen 8. yeni sezon tarihi ile alakalı açıklama yaptı.

HBO'nun Game of Thrones'un 8. sezonunun 2019 senesinde yayınlanacağını duyurmasından sonra dizinin Arya Stark'ı Maisie Williams, yeni filmi Early Man için verdiği röportajlarda dizinin yeni sezonu için tam tarih verdi.

20 yaşındaki genç oyuncu,

"Aralık'ta prodüksiyonu bitirip yeni sezonun ilk bölümünü 2019 Nisan’ında yayınlamayı düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Williams, aceleye getirmek istemediklerini vurgulayarak,

"Son kurguda çok ama çok önemli şeyler olacak. Hayranlarımıza çok şey borçluyuz. Yeni sezonun harika olması ve izleyen herkesi tatmin etmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz" dedi.

Arya'nın hikayedeki akıbetine dair yorumlarda da bulunan Williams,

"Onun her zaman huzur bulmasını istedim. Arya'nın hikayesini yönlendiren bütün unsurlar bugüne kadar acı ve sert oldu. Karakterimin bir gün yeniden özüne kavuşmasını, öfkesinden kurtulmasını diliyorum" diye konuştu.


Williams, geçtiğimiz günlerde ise rol arkadaşı Sophie Turner'ın düğünününde nedime olacağını açıklamıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım