Mehmed: Bir Cihan Fatihi’nde şok! Emekler boşa gitti!!!

Son Güncelleme: 12 Kasım 2017 Pazar 08:23

Başrolünde Kenan İmirzalıoğlu’nun olduğu ‘Mehmed: Bir Cihan Fatihi’ dizisinin çekilen ilk bölümü beğenilmedi. 2 milyon TL ve emekler boşa gitti.

Kanal D’de Ocak ayında başlaması öngörülen  ‘Mehmed: Bir Cihan Fatihi’ dizisinin setinde kriz çıktı. Yapım şirketi O3 ile yönetmen Altan Dönmez arasında anlaşmazlık yaşadı. Dizinin çekilen ilk bölümünü beğenmeyerek, yaklaşık 2 milyon TL’lik emeği çöpe attı.

Altan Dönmez’in yerine Cevdet Mercan getirildi. Mercan, diziye adapte olmak için üç hafta süre talep etti. Çekimler durdu. Senaryo yeniden yazılıyor, kadro ise gözden geçiriliyor. Sezonun en yüksek bütçeli projesi olarak kabul edilen ‘Mehmed: Bir Cihan Fatihi’ adlı dizide Metin Akpınar, Çetin Tekindor, Altan Erkekli gibi oyuncular da yer alıyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım