Maraz Ali'den seneler sonra büyük itiraf…

  • 3586
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 31 Ağustos 2017 Perşembe 10:01

Başrollerinde Cansu Dere ile paylaştığı 'Sıla'nın final yapmasından sonra rol aldığı 'Adanalı' dizisi ile şöhretin zirvesine çıkan Mehmet Akif Alakurt, seneler sonra çarpıcı bir itirafta bulundu.

Başrollerini Oktay Kaynarca ile paylaştığı diziden dolayı büyük pişmanlık duyduğunu ifade eden Alakurt, resmi Instagram sayfasında şöyle bir açıklama yaptı:

"Adanalı fanlarına duyuru! sizin severek izlediğiniz bu dizi benim oynadığım için pişman olduğum tek iştir."

OYUNCULUĞU BIRAKIP BREZİLYA’YA GİTTİ

1979 doğumlu Mehmet Akif Alakurt, Best Model seçildikten sonra şansını oyunculukta denemeye karar vermişti. İlk olarak Kırık Ayna dizisindeki Ali Kirman karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştı.

Metropalas, Zeytin Dalı, sıla, Hacı, Adanalı, Reis, Fatih ve Fetih dizileriyle ekranda boy göstermeye devam eden Alakurt, son olarak 'Emanet' ile gündeme geldi.

'Evet' dediği projeleri birer birer yayından kaldırılan Mehmet Akif Alakurt geçtiğimiz yıl oyunculuğu bıraktığını açıkladı ve Brezilya'da bir çiftlik aldı ve oraya yerleşti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım