Kurtlar Vadisi Vatan fragmanı yayınlandı

Son Güncelleme: 04 Ağustos 2017 Cuma 09:47

Kurtlar Vadisi Vatan fragmanı yapılan gala gecesinde yayınlandı. Filmde FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in darbe girişimi sahnelerinin yer aldığı da görüldü.

 

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in hain darbe teşebbüsünün nasıl başarısızlıkla sonuçlandığını konu alan Kurtlar Vadisi Vatan filminin fragmanı gala gecesi düzenlenerek yayınlandı. Filmde FETÖ elebaşının sahneleri çok konuşulacak gibi görünüyor.

Necati Şaşmaz'ın başrolünde olduğu, uzun seneler televizyon dizisi olarak ekranlara gelen ve daha önce 4 ayrı sinema filmi çekilen Kurtlar Vadisi'nin yeni filminin fragman galası Zorlu Center'da yapıldı. Kurtlar Vadisi Vatan'ın senaryosunda da imzası bulunan Şaşmaz, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Türkiye'de ilk kez fragman galası düzenlediklerini dile getirdi.

İşte o fragman:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım