Klavye Delikanlıları 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi ne zaman başlıyor?

Son Güncelleme: 13 Eylül 2017 Çarşamba 14:27

Klavye Delikanlıları 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV’nin yeni dizisi ile alakalı bilgiler haberimizde…

Son dönemlerde ortaya çıkmış ‘klavye delikanlısı’ terimi dizi oluyor. Show TV ekranlarında seyircisine merhaba diyecek olan Klavye Delikanlıları 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı ile alakalı herhangi bir bilgi verilmedi. İşte dizinin ilk fragmanı

Klavye Delikanlıları 1. Bölüm fragmanı

 

Klavye Delikanlıları Dizisinin hikayesi

Bayram ve Kerem küçük yaşlardan beri insanlarla çok fazla diyalog kuramadıkları için asosyal olmuş ve bütün vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır. İnsanların yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar vasıtasıyla dile getirip bir de üstüne para kazanıyorlardır. Yani kısaca “TROL” olmuşlar. Bayram’ın kuzeni ve bizimkilerin tam tersi bir karakter olan Kuzen Volki Amerika’dan dönmüştür. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyordur. Bayram ve Kerem’i peşinden sürükleyerek yeni nesil bir dolandırıcılık şebekesinin içine sokar. Takımda bir eksik kalmıştır; Seyran. Güzelliği ve zekası sayesinde bir dolandırıcılık abidesi olan Seyran da ekibe katılır. Özellikle zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibimizi uzun soluklu, bol maceralı ve aşırı komik bir yolculuk bekliyordur.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım