Kenan İmirzalıoğlu’ndan bıktıran kapris!

  • 1110
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 06 Mart 2018 Salı 12:47

İzleyici tarafından merakla beklenen Mehmet Bir Cihan Fatihi isimli dizinin çekimlerinde Kenan İmirzalıoğlu’nun kaprisleri bıktırdı. İmirzalıoğlu yönetmene bile posta koydu.

Yeni yeni tanıtımları yayınlanmaya başlayan ve büyük beğeni toplayan Mehmet Bir Cihan Fatihi isimli dizinin setinde hareketlilik devam ediyor. Dizi setine Kenan İmirzalıoğlu’nun kaprisler damga vurdu. Dizi ekibi İmirzalıoğlu’nun kaprislerinden bıktı.

2 MİLYON TL ÇÖP OLMUŞTU

Yayına girmeden büyük prodüksiyonu ile adından söz ettiren Mehmet Bir Cihan Fatihi, kadro bakımından da çok zengin. Kenan İmirzalıoğlu’nun uzun bir aradan sonra dizi setlerine dönmesine yol açan yapım Ocak 2018’de yayına girecekti ama sette meydana gelen gerilimler ve yönetmenin değişmesi bu tarihi erteledi.

Alınan bilgilere göre dizinin başlama tarihinin ertelenmesinin arkasında dizinin ilk yönetmeni Altan Dönmez ile yaşadığı anlaşmazlık var. Hatta dizinin çekilmiş olan ilk bölümü beğenilmediğinden ilk bölüm için harcanmış olan 2 milyon TL de çöp olmuştu. Dizinin yapım firmasının Altan Dönmez ile yollarını ayırmasının ardından anlaşma yaptığı yönetmen Cevdet Mercan oldu.

KENAN İMİRZALIOĞLU BIKTIRDI!

Dizi setindeki olumsuzluklar bununla da bitmiyor. Ayrıca dizinin sorunlu bir şekilde devam ettirilmesinin sebebi olarak Kenan İmirzalıoğlu gösteriliyor. Ünlü oyuncunun sette çevredekilere sürekli bağırması ve set arkadaşlarına güçlük çıkarması dizi setini çekilmez bir hale sokuyor.

Dizide Fatih Sultan Mehmet rolüne can veren Kenan İmirzalıoğlu'nun, set saatleri uzadığında esk, yönetmen Altan Dönmez'e sert çıkışarak, Böyle devam etmesi halinde hepiniz gidersiniz gibi ifadelerini kullandığı ve bu sözlerden kısa bir zaman sonra Dönmez'in görevinden uzaklaştırıldığı meydana çıktı.


Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım