Kenan İmirzalıoğlu'na Fatih dizisinden servet!

Son Güncelleme: 17 Eylül 2017 Pazar 06:47

Kenan İmirzalıoğlu'nun, başrolünü oynacağı ve Kanal D'nin merakla beklenen ‘Fatih’ dizisinden alacağı ücret duyanları şoke etti.

Kenan İmirzalıoğlu, Aralık ayında ekrana gelecek 'Fatih' dizisinde 'Fatih Sultan Mehmet rolüne can verecek. İmirzalıoğlu, dizide yanında oynayacak askerlerden birinin kadın olmasını şart koşmuştu.

Bunun üzerine yapımcı, 2013 Miss Model Türkiye ve Miss Model Avrupa Birincisi Sevinç Meşe’yi kadroya soktu. Sevinç, Fatih Sultan Mehmet’in en yakınında yer alacak. 


Oyuncu, dizinin yurtdışı satışı dahil olmak üzere bölüm başına 350 bin TL alarak bir rekora imza attı! Bu para, aylık ortalama 1 milyon 400 bin TL yapıyor.


Sinem Kobal, başrolünü Birkan Sokullu ile paylaşacağı Show TV’de ekrana gelecek olan ‘Gecenin Ötesi’ adındaki dizide oynayacak. Kenan İmirzalıoğlu ile evlenmeden önce bölüm başına 30 bin TL kazanan Kobal, bu defa haftalık 40 bin TL alacak.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım