Kayseri'de Aleyna Tilki izdihamı!

Son Güncelleme: 15 Ekim 2017 Pazar 07:11

Popüler şarkıcı Aleyna Tilki Kayserili sevenleri ile bir AVM’deki konserde buluştu. İzdiham ve bayılanlar olması sebebi ile geç başlayan konser kısa sürdü. Mini konserde çok sayıda genç ezilme tehlikesi yaşadı.

 

Kayseri iline bir AVM'nin daveti üzerine konser ve imza vermeye gelen genç pop sanatçısı Aleyna Tilki, sevenleri ile buluştu. Polis ve özel güvenlikçiler önlem alırken mini konsere saatler kala AVM'yi dolduran hayranları sevilen şarkıcının sahneye çıkması ile beraber izdihama sebep oldular.

AVM özel güvenliği yetersiz kalınca, konserin yapılacağı yere Çevik Kuvvet polisi çağırıldı. Konseri ön sıralardan izlemek isteyen seyirciler ezilme tehlikesi yaşadılar. Çok sayıda genç, baygınlık geçirince güvenlik kuvvetlerinin yardımı ile konser alanından omuzlarda çıkarıldı.

İzdiham sebebi ile Aleyna Tilki, 2 dakika süren mini konserinin alandan ayrıldı. Konser alanına gelen bazı hayranları hazırladıklar ’Affet Aleyna Baba’ pankartı açarak sevgi gösterisinde bulundular.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım