Kanalın başına bela oldular

Son Güncelleme: 30 Temmuz 2017 Pazar 12:09

Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Burcu Esmersoy'un yer aldığı 'Dünya Güzellerim' programı kanalın başına iş açtı.

Show TV ekranlarında yayınlanan 'Dünya Güzellerim' isimli programda Bülent Ersoy ile 'Afrodit' lakaplı şarkıcı Banu Alkan, birbirlerine girdi.

Banu Alkan’ın, Safiye Soyman’a marka giymesinden bahsettiğini işiten Bülent Ersoy’un sabrı taştı ve Banu Alkan’a:

“Benim yanımda markadan bahsetmeyeceksin; çünkü bir tane marka giymedin. Tahtakale’den gelme kumaşlara sarınıyorsun” dedi.

 “Ayıp ediyorsunuz” diyen, Banu Alkan’a Diva;

“Niye ayıp edeyim, gerçekler bunlar. Siz doğruları duymak istemiyorsanız, benim yanımda marka konuşmayın” şeklinde konuştu.

Bu diyalog Banu Alkan ve Bülent Ersoy'un arasındaki gerilimi yükseltti. Yaşanan tartışmadan sonra Banu Alkan ve Bülent Ersoy bir defa daha kavga etti. Bülent Ersoy Banu Alkan'ın hakaret ettiğini duyunca ok gibi yerinden fırladı.  Banu Alkan küfredince, Bülent Ersoy çılgına döndü!

Banu Alkan ve Bülent Ersoy'un kavgalarından sonra gelen şikayetler üzerine programı inceleyen RTÜK, programın izleyiciyi rahatsız eden diyaloglar içerdiğini tespit etti. Bunun üzerine kanala, reklam gelirinin yüzde 1'ine denk gelen tam 450 bin liralık ceza kesildi.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım