Kalp Atışı'nda kimsenin anlam veremediği sahneye tepki yağdı!

  • 1271
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 10 Eylül 2017 Pazar 15:25

Tüm Emekli Özel Harekatçılar Derneği üyeleri, Show TV'de ekranlara gelen “Kalp Atışı” isimli dizide özel harekat polislerinin küçük düşürüldüğü iddiası ile bahsi geçen televizyon kanalının Ankara temsilciliğinin önüne siyah çelenk bıraktı.

 

Tüm Emekli Özel Harekatçılar Derneği Başkanı Uğur Yenen, burada yaptığı açıklamada, hayatın olağan akışı içinde böyle bir sahnenin yaşanamayacağını dile getirdi.

 
Konu ile alakalı adli mercilere suç duyurusunda bulunduklarını belirten Yenen, bayrağı indirtmemek, ezanı susturmamak, vatanı böldürtmemek ve millete diz çöktürtmemek için son iki senede 100’den fazla şehit, 200’den fazla gazi verdiklerini hatırlattı.


"15 Temmuz hain FETÖ/PDY darbe girişimi sırasında yakaladığı hainlerin üzerindeki şerefli Türk askerinin asil üniformasını çıkartıp daha sonra hainleri yere yatırmış bu kahraman Türk polisine atılan yumruğun, senaryo dahi olsa affedilebilir bir tarafı yoktur." diyen Yenen, dizinin yayından kaldırılması ve özür dilenmesi çağrısı yaptı. 

Dernek üyeleri daha sonra televizyon binasının önüne siyah çelenk bıraktılar.Bu sahneye sosyal medyadan da büyük tepki vardı:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım