Kalp Atışı 9. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde neler yaşandı?

Son Güncelleme: 22 Ağustos 2017 Salı 09:07

Show TV'nin soluksuz bir şekilde izlenen dizisi Kalp Atışı 9. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde neler yaşandı? Tüm detaylar ve yeni fragman haberimizde...

Son günlerin en çok konuşulan dizilerinden olan ve yaz dizilerinde başarı grafiği epey yüksek olan Kalp Atışı 9. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüm fragmanı

Kalp Atışı 9. Bölüm fragmanı:

Son bölümde neler yaşandı?

Eylül ve Ali Asaf arasındaki ilişki iyiden iyiye aşka dönüşüyor ve artık Eylül'de bunu kendine itiraf ediyordu. Ama bir taraftan da Selim ve Oğuz da Eylül'e aşık olmuştur. Eylül'ün ise Ali Asaf'tan başka kimseyi gözü görmez.

Bu arada Sinan boş durmaz ve kötü planlarını devreye sokmaya başlar ve Eylül’ü hastaneden attırmak için Eylül’ün daha önce müdahale ettiği eski bir hastayı kullanır. Hastanede çalışan Sibel hemşirenin intiharı ise başta Eylül olmak üzere herkesi derinden sarsar.

 

Üvey annesinin hastaneye kaldırılması ile, kardeşinin ailesine şiddet uyguladığı anlayan Oğuz ise büyük şoka girerı. Mehmet’e gelen telefon, borçlarının Eylül için büyük bir tehlike yaratacağını gösterir. Tüm bu gerginliklerden sonra Ali Asaf’ın masalları andıran sürprizi ise bölüme damga vurdu.

 

Ali Asaf, sahilde Eylül için çok özel bir yemek hazırlar. Ali Asaf ve Eylül herkesten uzak, başbaşa romantik anlar yaşadı. İkilinin yakınlaştıkları sırada üzerlerine gelen bir ışıkla büyük bir şaşkınlık yaşadıkları final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi. Her Cuma ekrana gelen Kalp Atışı’nın yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım