Kalp Atışı 8. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde neler yaşandı?

  • 1156
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 16 Ağustos 2017 Çarşamba 12:08

Kalp Atışı 8. Bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk, sırlar ve doktorların hayat kurtarma maceralarının iç içe girmiş senaryosu ile çok beğenilen dizinin yeni fragmanı ve son bölümde yaşananlar ile alakalı tüm bilgiler haberimizde.

Kalp Atışı 8. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kalp Atışı’nın son bölümünde Eylül ve Ali Asaf arasında romantik anlar sahnelenmişti. Bu anlar dizinin bitişi ile ‘sevgili mi oldular?’ sorusu akıllara gelmişti. İşte merak uyandıran Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı ve son bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

Kalp Atışı 8. Bölüm fragmanı:

Kalp Atışı'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bambaşka hayatlar yaşarken yolları kesişen iki gencin heyecan yüklü aşkını ele alan Kalp Atışı’nın 8. bölüm fragmanına Eylül ve Ali Asaf’ın diyalogu damga vurdu. Eylül ve Ali Asaf artık birbirlerine daha yakın fakat bu yakınlık Selim ve Oğuz'un hiç hoşuna gitmiyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mehmet’in geçirdiği büyük motosiklet kazası Eylül’ü çok üzmüştür.  Ali Asaf kazadan sonra gerekli tüm müdahaleyi yaparken, tedaviye Sinan’ın karışması olayların boyutunu değiştirir. Eylül, babaannesinin ölümüne sebep olan Sinan’ın bu ameliyata girmesini istememektedir. Bahar’ın geçirdiği kötü olayın ardından gösterdiği büyük değişim hem Hastane hem de Ali Asaf tarafından olumlu karşılanır.

Süleyman ve Sinan’ın, Ziyanur ile gerginliği de oldukça tehlikeli bir hal almıştır. Eylül, hastanede karşılaşmalarından sonra, geçmişine gömdüğü babasının, tekrar hayatına girmek istemesinden çok rahatsız olur. Esma’nın Eylül için hazırladığı sürpriz gece ise, Ali Asaf’ın Eylül’e çocukluğunu hediye etmesi için müthiş bir fırsattır. İkisi arasında ki yakınlaşma Oğuz’un canını sıkarken, Ali Asaf ve Eylül bir ilki yaşarlar.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım