Kalp Atışı 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde neler yaşandı?

  • 1285
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 05 Ağustos 2017 Cumartesi 09:32

Dün Show TV ekranlarında ekranlara gelen Kalp Atışı 6. Bölüm yine soluksuz izlendi. Dizi biter bitmez Kalp Atışı 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu merak edildi. Konu ile alakalı detaylar haberimizde…

 Kalp Atışı 7. Bölüm fragmanı

Show TV’nin beğenilen dizisi Kalp Atışı hem aşk hikayesi ile hem de dizinin içinde yaşanan ufak hikayeler ile izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Kalp Atışı 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı soruna maalesef olumlu yanıt veremiyoruz. Yeni fragman yayınlandığı anda haberimizde olacaktır.

Son bölümde neler oldu?

Ali Asaf ve Eylül arasındaki yakınlaşma devam ederken olaylar yine karıştı. Doktor Sinan hata yapmış ve  Eylül’ün babaannesi için sahte rapor çıkartmıştı. Geçtiğimiz bölümde sahte raporu çıkaran adamın kız ölmüş o da Ali Asaf’ın babası vurmuş; kaçarken de kendisine araba çarpmıştı.

Yavaş yavaş kendisine gelen adam Eylül’ü arayarak sahte rapor hazırlayan kişi olduğunu, kendisini ile görüşmesi gerektiğini ve başlarının da bu işin içinde olduğunu ifade ederken, Sinan’ın ayarladığı polis memuru tarafından öldürüldü. Hastaneye gelen Eylül, adamın öldüğünü duyunca çok sinirlendi. Ve olanları Doktor Oğuz’a anlattı. Bu arada Ali Asaf’ta asker bir arkadaşı sayesinde  Sinan’ın geçmişini araştırdı ve bazı bilgilere ulaştı.

Ali Asaf bu bilgileri Eylül ile paylaşmayı beklerken Eylül ve Mehmet bir yere gitmek için biri arabasında diğer motorunda hastaneden ayrıldılar. Bu sırada Mehmet’e bir araç çarptı ve son bölüm bu sahne ile sona erdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım