Kalp Atışı 11. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde neler yaşandı?

  • 1407
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 09 Eylül 2017 Cumartesi 11:51

Heyecan dolu bir bölümün ardından Kalp Atışı 11. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...

Kalp Atışı 11. Bölüm fragmanı yayınlandı... Sinan’ın intikam alma hırsı ile Eylül için giderek büyük bir tehlike oluşturduğu; Eylül’ün Ziyanur’a babaannesi ile alakalı gerçekleri öğrenmek için hesap sorduğu yeni bölüm tanıtımı izleyenlerde heyecan yarattı. Her Cuma ekrana gelen Kalp Atışı’nda son bölümdeki Bahar'ın ölümünün taşları nasıl yerinden oynatacağı merak ediliyor.

Kalp Atışı 11. Bölüm fragmanı:

Son BÖlümde neler yaşandı?

Kalp Atışı’nın dün akşam yayınlanan 10. bölümünde, özel hareket timleri hastaneye gelip saldırganı yakalamaya çalıştı. Eylül saldırganın elinden kurtulmayı başarsa da kucağında kurtarılmayı bekleyen polis memurunun ölmesi onu mahvetti. Ali Asaf ve Oğuz ölüm ile pençeleşen Bahar’ı kurtarmayı başaramadı.

Bahar’ın ölümü ile Sinan’ın yıkıldığı, tüm hastanenin gözyaşlarına boğulduğu sahne izleyenleri de çok derinden etkiledi. Saldırgan ile karşı karşıya kalan Ali Asaf ve Ziyanur, hastanın tehlikeli davranışlarının sebebini öğrenmek için ona yardım etmek istese de özel timler saldırganı vurup etkisiz hale getirdiler. Bahar’ın cenazesinde Eylül, Ali Asaf hakkında bilmediği gerçekleri öğrendi. Eylül’ün “üzerine toprak atılan sadece Bahar değildi. Bugün benim için bir milattı, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” dediği final sahnesi izleyenlerde büyük merak uyandırdı.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in yaptığı Kalp Atışı’nın başrollerinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Erdem Kaynarca ve Vedat Erincin eşlik ediyor.

Kalp Atışı’nın yeni ve 11. bölümü 15 Eylül Cuma günü saat 20.00'de Show TV'de ekranlarında olacak.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım