İmparator dönüyor...

Son Güncelleme: 08 Ekim 2017 Pazar 08:07

Şarkıcı Hakan Taşıyan ile buluşan İbrahim Tatlıses o anların fotoğrafını sosyal medya hesabından hayranları ile paylaştı

Uzun bir zamandır ortalarda görünmeyen Hakan Taşıyan ağustos ayında görüntülenmiş ve bakımsız hali ile sevenlerini üzmüştü. Bu görüntülerden sonra toparlanan ve eski günlerine dönmek için çalışmalara başlayan Hakan Taşıyan yepyeni şarkılarla hayranlarının karşısına çıkacağına dair İbrahim Tatlıses’e söz verdi. Müjdeyi vermek de, İzmir ilinde Taşıyan’la bir araya gelen İbrahim Tatlıses’e düştü.

Tatlıses bu müjdeyi verirken aynı zamanda sevenleri tarafından uzun zamandır beklenen İbo Show’un da tekrar ekranlarda olacağına dair açıklamayı da yaptı.


İşte İbrahim Tatlıses’in paylaştığı fotoğraf ve altına yazdıkları:

'Bugün İzmir Tatlıses Kebap’ta, Hakan’ımı misafir ettim. Bana söz verdi; eski haline dönecek ve hayranlarıyla yine buluşacak, hem de yepyeni şarkılarla… Yeni albümden bir şarkısını dinleti bana harikaydı, ben Hakan’ıma güveniyorum, yine döneceğiz ve İBO SHOW yapacaz ve yine birinci olacağız! Muhabbetin yanında birer tane de tabak altı lahmacun yedik, sohbet güzel, lezzet güzel… Hakan’ıma teşekkür ediyorum, güzel günlerde buluşmak üzere inşALLAH…'

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım