Hatice'ye o işadamı 100 bin dolar teklif etti

Son Güncelleme: 30 Aralık 2017 Cumartesi 13:43

Son günlerin gündemdeki ismi şarkıcı Hatice, geçtiğimiz gün Nişantaşı City’s de arkadaşları ile yemekteydi. Hatice, çıkışta gazetecilerin sorularına cevap verdi.

‘Kürk bana eski sevgilimden kaldı. Her yeri gerçek değil sanırım. Hayvan severler kızmasın lütfen' şeklinde konuşan Hatice, son dönemde sosyal medyada yaşanan taciz ve çirkin tekliflere kendisinin de çok sık maruz kaldığını ifade etti.

Hatice konu ile alakalı,

"Bir sürü mesaj yazanlar var. Dubaili bir iş adamı yazmıştı ve bana utanmadan 100 bin dolar teklif etti. ‘İki gün buyurun misafirim olun’ dedi.

Devamlı isim değiştirip yazan sapıkların da olduğunu söyleyen Hatice,

"Onlarda devam ederlerse yakında ifşa edeceğim. Beni başkalarıyla karıştırmasınlar." dedi.

Bu arada geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda bir moda evinin davetine katılan şarkıcı Hatice, yaptığı Instagram paylaşımıyla da hayranlarını şaşkına çevirdi. Hatice, davetteki arkadaşlarıyla çektirdiği fotoğrafta ‘karın içeri göğüs dışarı’ pozu verdi. Ünlü şarkıcı fotoğrafına gelen tepkilere yanıt olarak, "Olmayan şeyimi çok uğraşıyorlar benimle bugün hep böyle fotoğraflar atacağım inat" yorumunu yaptı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım