Hanife yine gündemde! Bu sefer konu derin yırtmaç!

  • 1557
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2017 Çarşamba 17:23

Evlilik programının 3 senedir müdavimi olan ve istediği koca adayını bulamayan/bulmayan gelin adayı Hanife’nin, derin yırtmaçlı kıyafet giyen arkadaşı ile paylaştığı fotoğraf tepki topladı.

Evlilik programında aradığı koca adayını bulamayan Hanife, şu günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar ile isminden söz ettiriyor.

TAKİPÇİLERİ ÇOK KIZDI

Paylaştığı her fotoğrafta ürün reklamı yapan ve vergisiz paranın tadına varan gelin adayının arkadaşı ile beraber "Tamam en havalı biziz" notu ile paylaştığı kare takipçilerinden büyük tepki aldı.

Takipçilerinin arkadaşının derin yırtmacından ötürü "Böyle insanlarla nasıl arkadaşlık edersin?" diyerek sert sözlerle eleştirdiği Hanife, son günlerde yaptığı gibi kimseye cevap verme tenezzülünde bile bulunmadı.

Hatırlanacağı üzere skandallar ile gündeme gelen gelin adayının daha evvel de gece kulübünde çekilen görüntüleri ortaya çıkmıştı.

İşte Hanife'nin o paylaşımı;

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım