Hande Ataizi yasak dinlemedi! İşte yeni Hanife!!!

  • 1587
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 31 Ekim 2017 Salı 14:30

RTÜK'ün kararına rağmen Sony Channel Türkiye kanalında, Zuhal Topal'ın geçen senelerde sunduğu programdaki gelin ve damat adayları ile izdivaç programına başlayan Hande Ataizi, kendine bir de yeni Hanife buldu.

Skandalların eksik olmadığı izdivaç programları yeni sezonda RTÜK tarafından alınan kararla yasaklanmıştı. Senelerce evlendirme programı sunan Esra Erol ve Seda Sayan, format değiştirmek zorunda kalmışlardı. Hande Ataizi ise bahsi geçen yasağı görmezden geldi.

Hanife'ye Şehri Formülü

Sony Channel Türkiye kanalında Zuhal Topal'ın gelin ve damat adayları ile yola devam eden ünlü sunucu, görenlerin "yeni Hanife" dediği Şehri adında bir gelin adayı da buldu.

Şehri Hanım, kendisine talip olarak gelen damat adayı Bektaş Bey'i kabul etmedi. Talibine "Bektaş abi" diyen gelin adayı, "Benim yaş kriterim 30. Bu yaştan yüksek talip istemiyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım