Hadise O Ses Türkiye'ye devam edecek mi?

  • 1168
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 14 Ağustos 2017 Pazartesi 14:45

Beğenilen yarışma 'O Ses Türkiye'nin vazgeçilmez jürisi Hadise'nin yeni sezonda olup - olmayacağı belli oldu.

Şarkıcı Hadise, kardeşi Hülya Açıkgöz’ün sahibi olduğu Bodrum Yalıkavak Tilkicik Koyu'ndaki LaPlaj’da sevenleri ile bir araya geldi. Hadise'nin söyledi sözlerden 'O Ses Türkiye'de Sibel Can - Yıldız Tilbe dışında jüri değişikliği olmayacağı ortaya çıktı.

Konserden önce gazetecilerin sorularına cevap veren Hadise, 'O Ses Türkiye' jürisine Yıldız Tilbe'nin katılması ile alakalı da konuştu.

Güzel şarkıcı konu ile alakalı,

"Çok heyecanlıyız. Geçen yıl da Sibel Can geldiğinde çok heyecanlanmıştık. Şu an tabii ki bizi ne bekliyor bilmiyoruz; çünkü daha önce hiç Yıldız Tilbe ile jüri koltuğunda oturmadım; ama onu çok seviyorum ve onun ne kadar iyi kalpli bir insan olduğunu biliyorum. Bu da bana yeterli. En sevdiğim şarkısı ‘Delikanlım'ı inşallah birlikte bu sene 'O Ses Türkiye'de okuruz" dedi.

 Hadise, "Bu sene yine çok enteresan olacak. Yıldız deli, Gökhan deli, ben deli, Murat deli" diyerek, diğer 3 jüri üyesinin değişmediğini de açıklamış oldu.

ETİKETLER

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım