Güzide Duran açtı ağzını yumdu gözünü!

Son Güncelleme: 20 Eylül 2017 Çarşamba 16:27

Güzide Duran’dan eski dostu Ayşe Hatun Önal’a zehir zemberek sözler: ‘Beni kıskanmaktan gebereceksin’

90’lı senelerde podyumlarda fırtına gibi esen ve çok iyi dost olan eski modeller Güzide Duran ile Ayşe Hatun Önal, şimdilerde kanlı bıçaklı oldular.

Duymayan Kalmasın'dan alına haberlere göre; olayın fitilini ateşleyen Ayşe Hatun Önal’ın iş adamı sevgilisi ile ayrılığından Güzide Duran ile eşi Adnan Aksoy’u sorumlu tutması... Mahkemeye taşınan olayda Güzide Duran, Ayşe Hatun Önal’ın fotoğraflarını izinsiz kullanıp sahte sosyal medya hesapları açtığını, altlarına tehdit ve hakaret içerikli mesajlar yazarak kendisini zor durumda bıraktığını iddia etmişti.

Bir dönem ailesi ile yaşadığı Amerika’dan dönen Güzide Duran, geçtiğimiz haftalarda yine hakkında hakaret dolu yorumlar yapılan bir adresi ifşa etti. Çok sinirlenen Duran, yaptığı paylaşımın altına şu zehir zemberek satırları yazdı:


“Ne kıskançlıkmış be kardeşim, bunlarla uğraşacağına git tedavi ol, ya çekmekten gebereceksin ya da beni kıskanmaktan. Hayır, anlamadığım bir de artık deşifre oldun bu cesaret nerden geliyor? Yazık sana be vallaha acıyorum artık. O salak gazeteci arkadaşlarına da ‘boşanacaklar’ diye haber yaptırıyorsun. Bir boşayamadın bizi. Sen git konserlerinle ilgili falan haber yaptır haber sana lazım bize değil.”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım