Güldür Güldür Ecem Erkek kimdir? Yeni transfer

  • 1632
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 19 Mart 2018 Pazartesi 12:58

Show TV’de ekranlara gelen büyük küçük pek çok izleyiciye hitap eden Güldür Güldür isimli komedi programına Ecem Erkek’in de dahil olması ile Ecem Erkek kimdir sorusunun yanıtı merak edilmeye başlandı. İşte merak edilen detaylar.

Güldür Güldür’ün yeni oyuncusu Ecem Erkek kimdir sorusu son dönemde çok araştırılır oldu. Geçen sezon Star TV’de ekranlara gelen Hayat Sırları isimli dizide Şirin Kuzgun karakterine can veren ve izleyiciden tam not almıştı. Dizinin bitmesinin ardından Ecem Erkek yeniden sahnelere döndü ve Güldür Güldür kadrosuna girdi.

Güldür Güldür kadrosuna girmesi ile birlikte internette Ecem Erkek kimdir sorunun yanıtı aranmaya başlandı. Peki ilk defa Hayat Sırları ismindeki dizide dikkatleri çeken Ecem Erkek kimdir? İşte Ecem Erkek’in hayat hikayesi…

ECEM ERKEK KİMDİR?

Ecem Erkek 1991 senesinin 24 Haziran’ında hayata gözlerini başkent Ankara’da açtı. 2006 senesinde Ankara Ömer Seyfettin Lisesi'ni bitirmiştir. Lisenin bitmesinin ardından oyuncu olma kararı alan Ecem Erkek 2007-2008 seneleri arasında Mamak Belediyesi Konservatuvar'ında Tiyatro eğitimi ve 2008 senesinde Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu'nda Diksiyon Eğitimi almıştır. Şu an 26 yaşında olan yetenekli oyuncu Ecem Erkek, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi’nde Tiyatro Anasanat Dalı, Oyunculuk Bölümünü tamamlayıp üniversitesini başarılı bir şekilde bitirmiştir

Oyunculuk ile alakalı da eğitimler alan başarılı isim Ecem Erkek, kariyerine tiyatro alanında başlamış ve pek çok oyunda kendini göstermiştir.

Uzun seneler süresince pek çok usta isimle tiyatro oyunlarında yer alan Ecem Erkek, Star TV’de ekranlara gelen Hayat Sırları isimli dizinin kadrosuna girmiş ve başarılı bir grafik sergilemiştir. Televizyon ekranlarında ilk defa bu dizi ile oyunculuk tecrübesi yaşayan Ecem Erkek, Hayat Sırları’nda Şirin karakterini canlandırmıştır.

Ecem Erkek Hayat Sırları isimli dizide Ahmet Mümtaz Taylan, Devrim Yakut, Hazar Ergüçlü, Ekin Koç, Olgun Toker, Gökçe Yanardağ gibi usta oyuncular ile beraber yer almıştır.

ECEM ERKEK’İN TİYATRO OYUNLARI

Amerikan Rüyası – Yönetmen: Ecenur Renkmen,

Woyzeck – Yönetmen: Ümit Aydoğdu

Üç Kuruşluk Opera – Yönetmen: Tülin Sağlam

Tersine Dünya – Yönetmen : Engin Alkan

Romeo & Juliet – Yönetmen: Serdar Biliş

Şark Dişçisi - Yönetmen: Engin Alkan

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım