Gelin adayı Sevgi'den şok itiraf: Sizi kandırıyoruz!

  • 1503
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 06 Kasım 2017 Pazartesi 09:25

RTÜK tarafından izdivaç programlarına getirilen yasağı görmezden gelen Hande Ataizi'nin programında gelin adayı, canlı yayında şok sözler söyledi. Stüdyo bir anda buz kesti.

Zuhal Topal'ın programındayken damat adaylarından Birkan ile ahlaksız görüntüleri meydana çıkan Sevgi, şimdilerde Sony Channel Türkiye kanalında yayınlanan programda kendisine koca arıyor. Hande Ataizi'nin sunumu ile ekrana gelen programda kendisi için gelen talipleri bir bir geri gönderen Sevgi, son talibi ile arasında geçen diyalogta "Sizleri kandırıyoruz" diyerek ilginç bir itirafta bulundu.

Olgun Kızıltepe'nin haberine göre, Kenan Doğulu'ya benzerliği ile dikkat çeken talibini de geri gönderen Sevgi, gerekçesini açıklarken "Anlaşarak geldik biz buraya. Kandırıyoruz aslında sizi. Anlaştık da geldik" ifadelerine yer verdi.

Bu sözlerinden sonra stüdyo bir anda buz kesti. Yaptığı hatanın farkına varan gelin adayı, bir süre bekledikten sonra "Desem de inanmayın" diyerek durumu kurtarmaya çalıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım