FOX’un yeni dizisi iddialı kadrosu ile dikkat çekiyor

Son Güncelleme: 15 Ağustos 2017 Salı 10:25

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in olduğu dizinin çekimlerine başlandı.

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in olduğu FOX TV’nin yeni dizisinin çekimleri geçtiğimiz gün İstanbul ilinde başladı.

2017’nin son çeyreğinde yayınlana girecek olan dizinin yapımcılığını Red Arrow Entertainment bünyesindeki Karga Seven Pictures üstlenirken, senaryosunu Şahin Altuğ ve Caner Güler kaleme alıyor.

Proje tasarımı ve kreatif yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yaptığı proje, güçlü oyuncu kadrosu ile yeni sezona damgasını vuracak gibi görünüyor.

Dizide; Rutkay Aziz, Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Serdar Orçin, Kadim Yaşar ve Müge Boz gibi birçok ünlü oyuncu yer alıyor.

Erkan Petekkaya’nın uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmek ile görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandıracağı, FOX’un izleyicisini ekrana kilitleyecek yeni dizisinin hazırlıkları son hızla sürüyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım