Fox'un iddialı dizisi final yapıyor!

Son Güncelleme: 02 Eylül 2017 Cumartesi 10:32

Fox TV'nin en iddialı dizilerinden bir tanesi daha final kararı aldı. Dizinin sevenleri bu karara çok üzülecek. İşte final kararı alan o dizi...

Fox TV'nin yaz sezonunda başlayan dizilerinden olan Deli Gönül, reytinge yenik düştü. Dizi 10. bölümünün ardından ekranlara veda edecek. Fox TV ekranlarının beğenilen dizisi Deli Gönül, reytinglerde beklenen başarıyı bir türlü elde edemeyince final kararı aldı.

25 Film'in yapımcılığını üstlendiği, Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay'ın başrollerini paylaştığı Fox TV'nin sevilen dizisi Deli Gönül kötü giden reyting verileri sebebi ile 10.bölümde final yapacak.

Son dönemlerin popüler isimlerinden Tuvana Türkay'ın müzik öğretmeni Fatmanur'u, yakışıklı oyuncu Murat Ünalmış'ın ise Fatmanur'a büyük bir tutkuyla aşık olan edebiyat öğretmeni Mehmet Kadir'i canlandırdığı Deli Gönül'ün oyuncuları arasında Macit Sonkan, Mine Tüfekçioğlu ve İştar Gökseven gibi yıllarını televizyon dünyasına vermiş isimler de vardı. Antakya'dan İstanbul'a uzanan bir aşk hikayesini ekranlara getiren Deli Gönül final kararı alarak reyting mağdurları diziler arasına katıldı.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım