Fi dizisi ne zaman başlıyor? İşte en net açıklama...

Son Güncelleme: 18 Ekim 2017 Çarşamba 14:24

Türkiye'nin ilk internet dizisi olan Fi ne zaman başlayacak sorusu şu sıralar çok merak ediliyor. 2.sezonun ne zaman başlayacağı bilmecesi başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya'yı bile isyan ettirdi. İşte Puhu Tv'den yapılan açıklama...

Fi 2. ve yeni sezonu merakla bekleniyor. İnternet üzerinde yayınlanan fakat Mart ayında Show Tv'de ekrana gelecek olan Fi'nin yeni sezon başlama tarihi belli olmadı ama Puhu Tv'den ipucu geldi.

Ozan Güven tarafından Eylül ayında başlanacağı ifade edilen fakat Ekim'in ortalarında henüz başlamamış olan Fi'nin başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya'da isyanlarda. Serenay Sarıkaya, dün yaptığı paylaşımda Fi'nin ne zaman başlayacağını sordu.

PUHU TV'DEN AÇIKLAMA GELDİ

Serenay Sarıkaya'nın bu tweeti üzerine Puhu Tv'den cevap geldi. Puhu tv 19 Ekim perşembe gününe işaret ederek sürprizlere açık olun mesajını verdi. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım