Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sürprizlerle dönüyor!

Son Güncelleme: 24 Ağustos 2017 Perşembe 14:57

ATV ekranlarında geniş bir kitle tarafından izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu başlıyor.

Yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesinin anlatıldığı dizide heyecan hiç azalmıyor. Her karakterine ayrı bir hayranlık besleyen izleyici, diziyi adeta ailelerinden bir parça olarak gördü. Geçtiğimiz sezon yüksek bir başarı elde eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden benzer başarı, bu sezonda da bekleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda yeni bölümleri ile Eylül'den itibaren ATV'de…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde Oktay Kaynarca'nın canlandırdığı Hızır'ın masayı ve mafya işlerini bırakma kararı herkeste şok etkisi yaratmıştı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’IN SEZON FİNALİNDE NE OLMUŞTU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde Hızır, kendisi ve ailesi için büyük tehdit olan iki kişiyi ortadan kaldırmak istemektedir. Yoksa istediği huzuru bulamayacaktır. Bunlardan ilki Rüstem'dir. Hızır, Rüstem'i masa toplantısında kafasına sıkarak öldürür. Geriye ise eski istihbaratçı Kaçak Serkan kalmıştır. Serkan'a ise bir tuzak kurar ve içine çeker. Hızır Çakırbeyli, kendisi için canını feda eden Vehbi'nin ölümünden sonra eve kapanır. Abisinin yadigarının kaybı Hızır'a çok ağır gelmiştir. Serkan'ın verilen görevi yerine getirememesi Rüstem'in planlarını sekteye uğratmıştır. Her ne kadar bir an önce kaçıp gitmek istese de işini tamamlamak zorunda bırakılır. Son hamlesi için Hızır'ın evden çıkmasını kollayan Serkan kurduğu tuzakla ava gittiğini zannederken av olacaktır.

Ünal Kaplan masasındaki kan davasının bitmesi adına Rüstem ile bir kez daha karşı karşıya gelir. Düşmanlıklarını ilan eden iki masa lideri birbirlerine rest çekerler. CIA tarafından gücünü kaybeden Rüstem geri adım atmayarak meydan okumaya devam edecektir. Meryem'in yeni görevi Hızır'ı ve gittikçe büyüyen ailesini ayakta tutmaktır. Aldığı son darbeden sonra kolay kolay kendine gelemeyecek olan Hızır'ın aklında tüm işleri ailenin diğer erkeklerine bırakıp gitmek vardır. Ceylan da kendisi için aynı şeyi arzular. Artık biraz huzur bulmak herkesin hakkıdır. Hızır, Serkan ve Rüstem'den kurtulunca masayı bıraktığını ve işlerini kardeşlerine ve oğluna devrettiğini söyler. Herkesi şok eden bu hareket sonrasında Hızır, hayatının geri kalanını ailesi ile birlikte beladan uzak geçirmek için yola çıkar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda Hızır, yeniden masaya dönecek mi? Eğer dönerse nasıl dönecek, dönmesine ne sebep olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda hangi oyuncular yer alacak? Bu soruların cevapları merakla bekleniyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım