Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. bölüm fragmanı yayında...

Son Güncelleme: 04 Ekim 2017 Çarşamba 18:53

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. bölüm fragmanı yayında... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Salı akşamları izleyicisi ile buluşuyor. Dün akşam yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde Servet ve Mübeccel'in arabasına bomba yerleştirilmişti, peki kurtulabildiler mi? Heyecanla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. bölüm fragmanı yayında... Salı akşamlarının açık ara önde giden ve  reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Hemen arkasından ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 75. yeni bölüm fragmanı da izleyiciyle buluştu. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İşte ayrıntılar...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 75. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 74. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Hızır, kızının ölümüne sebebiyet veren düşmanından tüm zor koşullara rağmen intikamını almış, kalbini biraz olsun soğutmuştur.
 
Bunun gerçekleşmesine olanak sağlayan Nevzat, öldürülenin bir gizli tanık olması nedeniyle, devletin gölgesinin artık Çakırbeyliler üzerinde olmayacağını açıkça belirtir. Böylece masaya kabul görülecekleri konusunda söz verilen yeni isimler, olduğundan daha tehlikeli bir konuma gelir.
 
Bir an önce yok edilmeleri mevzusunda uzlaşılsa da Kimsesiz Yaşar masada yapacağı hamlesiyle dokunulmaz olmayı başaracaktır.
 
Tam bitti denilen yerden yeniden başlayan felaketler zinciri kimsenin rahat bir nefes almasına izin vermez.
 
Zeyno'nun intikamının alınmasında büyük katkısı olan Servet, kısa zamanda düşmanlar tarafından fark edilir.
 
Mübeccel'i de yanına alarak bir an önce ülkeyi terk etmekten başka çaresi kalmaz. Yapacakları yolculuğun varacağı yeri ise kimse tahmin edemeyecektir.
 
 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım