Emrah'a çılgın teklif! Bunu da reddetti...

Son Güncelleme: 24 Aralık 2017 Pazar 17:16

Ünlü şarkıcı Emrah yılbaşını ailesi ile geçirebilmek için 1 milyon TL'likk teklifi kabul etmedi.

Ünlü şarkıcı Emrah, yılbaşında Viyana’da sahne alması için teklif edilen 1 milyon 128 bin TL’yi ailesi ile bir arada olmak için reddetti.

Yılbaşı sahnesi için istenen astronomik ücretlerle dudak uçuklatan ünlü isimlerin aksine, uzun senelerdir teklifleri geri çeviren Emrah, geleneğini bu sene de bozmadı.

10 seneyi  aşkın süredir yılbaşında konser vermeyen şarkıcı, 2018’e girerken sahnede olması için gelen son teklifi de geri çevirdi. Şarkıcıya, Avusturya’nın başkenti Viyana’da özel bir şirketin yapacağı yılbaşı kutlaması için teklif götürüldüğü öğrenildi.

Bir gece için 250 bin Euro (1.128 milyon TL) önerilen Emrah, yılbaşını ailesiyle baş başa kutlamak istediğini dile getirerek, astronomik teklifi kabul etmedi. 2014 yılında Sibel Kirer’le nikah masasına oturan şarkıcının, Elyasa adında bir oğlu, Eleysa isimli de bir kızı bulunuyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım