Emrah babasını andı: Helal olsun sana baba

Son Güncelleme: 10 Aralık 2017 Pazar 18:44

Başarılı şarkıcı ve oyuncu Emrah sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile rahmetli babası Elyasa Erdoğan'ı andı. İşte Emrah'ın o paylaşımı...

Bundan üç sene evvel Sibel Kirer ile evlenen Emrah’ın bu evlilikten Elyasa isimli bir oğlu oldu. Sosyal medya hesabından oğlu ile alakalı paylaşımlar yapmaktan mutluluk duyan ve duygusal satırlara imza atan Emrah’ın bu defaki duygusal paylaşımı babası Elyasa Erdoğan için oldu.

İşte Emrah’ın babasının vefatıyla ilgili paylaştığı o satırlar:

“Terzilik yaparak emeğinle göznuru dökerek evine ekmek getirdin, kimseden hiçbirşey istemedin ve beklentin olmadı, helal olsun sana baba. Senin gibi bir babam olduğu için gurur duyuyorum. Senden bana kalan bu duruş ve yaşam biçimi benim en değerli hazinemdir. Ama emin ol oğlun Emrah'da aynı senin karakter yapındaki gibi bu hayatta kendi emeğiyle ve alınteri ile hiç kimseden hiç bir şey istemeden ve beklenti içinde olmadan yoluna devam ediyor. Mekanın cennet olsun benim koca yürekli babam Elyesa Erdoğan…”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım