Ebru Şallı, yasak aşkı evli Uğur Akkuş'la otelde görüntülendi

Son Güncelleme: 18 Ekim 2017 Çarşamba 14:09

Ebru Şallı, geçtiğimiz yaz Bodrum’da görüntülendiği evli iş adamı Uğur Akkuş ile İstanbul gecelerinde ortaya çıktı.

Nişantaşı'ndaki bir mekanda yemek yiyen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, çıkışta magazin muhabirlerine yakalanmamak için film sahnelerini aratmayan bir prodüksiyona imza attılar.

Ebru Şallı, yasak aşk yaşadığı evli ve iki çocuk babası iş adamı Uğur Akkuş ile geçen akşam Nişantaşı’nda bulunan bir otelin restoran kısmında yemek yedi. Geç saatlere kadar baş başa oturan Ebru Şallı ve evli sevgilisi Uğur Akkuş, dışarıda gazetecilerin beklediğini haber alınca kaçış planı yapmaya başladılar. Otelin otopark kısmından çıkış yapmak isteyen ikili için ilk olarak otoparka ticari bir taksi getirildi.

Gazetecilerin görüntü almaması için de otoparkın kapısı kapatılıp ışıkları söndürüldü. Ticari taksinin içerisi görüldüğü için çıkışı iptal eden çift, daha sonra siyah camlı bir vip araç istedi. Otel çalışanlarının geniş güvenlik önlemleri altında vip araca bindirilen Ebru Şallı, tek başına otelden ayrıldı. Sevgilisi Uğur Akkuş ise geceyi otelde geçirdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım